100mil, 100km, 50mil
100mil, 100km, 50mil

Trasa, mapa i profile:

Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące przebiegu wszystkich tras STUMILAKA

rozrysowane przez naszego partnera TRASEO. Szlaki, trasy, mapy

STUMILAK biegowo

STUMILAK rowerowo MTB

 

 

Wiele jest długich rowerowych imprez i wiele z nich to rajdy iście epickie, ciągnące się przełęczami, szczytami, i graniami.

A gdyby tak zorganizować coś takiego w Polsce? 

 

3 lata temu stworzyliśmy wyjątkową imprezę biegową – STUMILAKA. Z założenia trasa miała mieć 100 mil, wieść najpiękniejszymi zakątkami Beskidów i być niewiarygodnie trudna.
Udało się.

 

W tym roku zdecydowaliśmy, że podobną trasę zaproponujemy fanatykom rajdów MTB. Ale nie takich zwykłych rajdów. Po drodze 71 szczytów, 180 km i prawie 9000m+/-. Ten Stumilak niestety ze względów formalnych omija Babiogórski Park Narodowy ale reszta trasy jest identyczna z biegową. Oznacza to, że części po prostu nie da się podjechać i trzeba będzie taszczyć rower ze sobą.

To nie rajd per se ale raczej pełna wyzwań przygoda na wyścigi. Oczywiście trasa jest całkowicie oznakowana, są punkty odżywcze, każdy zawodnik ma nadajnik GPS i będzie go można śledzić na stronie przez 24h a na mecie wzorem amerykańskich wyścigów stumilowych na każdego, kto ukończy czeka specjalna sprzączka do pasa a nie medal.

Ruszamy 1 czerwca z Zawoi a kiedy widzimy się Szczyrku zależy od Was :)

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB